NavingtonNavington Connection System

Co je NCS?
Navington Connection System -NCS- je unikátní řešení, díky kterému vybrané kočárky Navington rostou s vaším dítětem a doprovází ho v prvních etapách života - od novorozence, přes kojence až po batole. Navington bere v úvahu rozdílné potřeby dítěte v jeho fázích vývoje a vždy nabízí adekvátní řešení.

Jak funguje?
U konstrukcí Caravel, Galleon, Corvet a Finn nabízí NCS pevné spojení s hlubokou korbou Genua, autosedačkou X-car nebo sportovní nástavbou Spinaker.

Čím se odlišuje?
Navington Connection System bere v úvahu všechny okolnosti, ve kterých rodiče mohou ocitnout. Rychlé nákupy, převoz dítěte k babičce nebo návštěva bývalé kolegyně – ve všem se na Navington můžete spolehnout. Vedle spojení s klasickými konstrukcemi Caravel, Galeon nebo Corvet najdete v nabídce značky Navington lehkou a kompaktní konstrukci Finn, která je v těchto situacích nezbytná. Nijak vás neomezuje v pohybu a snadno se vejde do kufru každého auta. Na konstrukci golfových holí Finn samozřejmě můžete připevnit hlubokou korbu Genua, autosedačku X-car nebo sportovní nástavbu Spinaker.

Navington Connection System má i řešení pro použití v interiéru. V situaci, kdy např. kočárek musí zůstat v kočárkárně nebo v garáži, stačí vzít jeho nástavbu a umístit ji doma do konstrukce Dock. Vaše dítě tak může díky hluboké korbě Genua nebo autosedačce X-car v klidu dospat v pokoji. Pokud na konstrukci Dock připevníte sportovní nástavbu Spinaker, získáte pohodlnou jídelní židličku.

Copyright © 2013 - 2015, Babypoint s.r.o. všechna práva vyhrazena